Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбувся круглий стіл «Розробка дієвих алгоритмів надання всебічної допомоги жінкам з уразливих груп в м. Одеса та області

 
🤝 Нещодавно відбувся круглий стіл «Розробка дієвих алгоритмів надання всебічної допомоги жінкам з уразливих груп в м. Одеса та області щодо проявів гендерно-обумовленого та домашнього насилля», що був організований нашою організацією.
 
☝ Учасниками/цями стали: представники/ці соціальних служб, партнерських організацій, зокрема БО ОБФ«Шлях до Дому» та ГО “Вера Надежда Любовь”, 100% Життя, та представниці спільноти жінок з уразливих груп населення. Фасілітаторками стали Тетяна Сільвестрова регіональна представниця ВОНЖ «ВОНА» в Одеській області та параюристка Оксана Сітнік.
 
☝ Зазначимо, що це був завершальний захід із циклу, що відбувся у різних містах України. Мета подій – покращення взаємодії між організаціями у наданні допомоги жінкам із вразливих верств з протидії насильству.
 
💬 Ми переконані, що тільки об’єднавши зусилля з місцевими громадськими організаціями та органами місцевої влади, покращимо протидію насильству щодо ЖЖН.
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.