Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбувся 2-й день V Національного форуму жінок, які живуть із наркозалежністю

Завершився 2-й день V Національного форуму жінок, які живуть із наркозалежністю “Стійкість ЖЖН-спільноти під час війни та нові виклики”, що відбувається за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та The Global Fund. Нагадаємо, що це важлива подія для спільноти наркозалежних жінок!
 
Вже відбулися надважливі сесії, зокрема по взаємодії з лікарями/ками, соціальними службами та поліцією. Були обговорені механізми покращення переадресації та спільного вирішення програм. Також кожна зі сторін поділилася власним досвідом вирішення проблемних питань.
 
Ще одна важлива складова – планування адвокаційних напрямів на центральному і регіональному рівнях на 2023–2024 роки з урахуванням різних сценаріїв розвитку подій.
 
Працюємо разом задля покращення життя ЖЖН і подолання стигми й дискримінації.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”