Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбулася зустріч ВОНЖ "ВОНА" та Патрульної поліції Львівської області

 
Координаторка параюристок Наталя Карагашова та регіональна координаторка у Львівському регіоні завітали до відділку зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Львівської області, де мали можливість поспілкуватися із представницями відділу Вірою Проців і Наталею Терлецькою.
 
“Ми розповіли про цілі та задачі організації, про групу жінок, яку ми представляємо та права яких відстоюємо. З захопленням послухали про діяльність, яку впроваджують працівниці відділку. Та були вражені готовністю до співпраці та проявом ініціативи” – поділилась Наталя.
 
“Особисто я була в захваті від толерантного відношення працівниць поліції до жінок, які вживають нарkотики. Дуже надихає можливість проведення спільних заходів або запрошення працівниць поліції на групи до представниць спільноти, що допоможе вибудувати довіру до поліції та допоможе жінкам, які вживають наркотики, у відстоюванні своїх прав” – додала Євгенія.
 
Це великий крок на шляху до забезпечення мінімізації випадків порушень прав представників ключових груп, особливо споживачів наркотиків та пацієнтів ЗПТ, з метою адвокації декриміналізації представників ключових груп, зменшення рівня їх стигматизації та дискримінації.
 
Вперед до плідної співпраці! 💙💛
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.