Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбулася зустріч щодо введення альтернатки у Раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ

Нещодавно регіональна представниця ВО “ВОНА” у м. Чернівці Влада Мелентій провела зустріч ініціативної групи представниць спільноти жінок, що живуть із наркозалежністю (ЖЖН), для того щоб підняти питання введення альтернатки в Раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ.
 
“На жаль довелося пропустити чергове засідання Ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ, де планувалася торкнутися важливої для нас теми. Тому ми побачили необхідність ввести альтернатку, уповноважену виконувати обов’язки члена Ради, включно з правом голосу, на випадок подібної тимчасової відсутності”, – поділилася Влада.
 
На ініціативній групі була обговорена можливість введення в координаційну Раду заступниці представниці спільноти (альтернатки) з числа активісток ініціативної групи ЖЖН, заплановано зустріч з секретарем Ради у даному питанні, а також було вирішено провести під час наступних зборів вибори претендентки і забезпечити навчання на тему “Роль Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекції у впровадженні програм націлених на подолання соціально небезпечних хвороб”, який є доступним безкоштовно на веб-сайті ДУ “ЦГЗ МОЗ Україна” для всіх бажаючих за посиланням: https://courses.phc.org.ua/…/course-v1:PHC+61+2021_2/about.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.