UkrainianEnglishRussian

Відбулася зустріч щодо введення альтернатки у Раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ

Нещодавно регіональна представниця ВО “ВОНА” у м. Чернівці Влада Мелентій провела зустріч ініціативної групи представниць спільноти жінок, що живуть із наркозалежністю (ЖЖН), для того щоб підняти питання введення альтернатки в Раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ.
 
“На жаль довелося пропустити чергове засідання Ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ, де планувалася торкнутися важливої для нас теми. Тому ми побачили необхідність ввести альтернатку, уповноважену виконувати обов’язки члена Ради, включно з правом голосу, на випадок подібної тимчасової відсутності”, – поділилася Влада.
 
На ініціативній групі була обговорена можливість введення в координаційну Раду заступниці представниці спільноти (альтернатки) з числа активісток ініціативної групи ЖЖН, заплановано зустріч з секретарем Ради у даному питанні, а також було вирішено провести під час наступних зборів вибори претендентки і забезпечити навчання на тему “Роль Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекції у впровадженні програм націлених на подолання соціально небезпечних хвороб”, який є доступним безкоштовно на веб-сайті ДУ “ЦГЗ МОЗ Україна” для всіх бажаючих за посиланням: https://courses.phc.org.ua/…/course-v1:PHC+61+2021_2/about.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram