Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Від тісної співпраці з лікарями виграють в першу чергу жінки - представниці спільноти

Часто жінки – пацієнтки ЗПТ порушують правила участі у програмі тому, що не повною мірою знають про них та не достатньо розуміють свої обов’язки як пацієнток.
Знайти вихід у конфліктній ситуації, пояснити правила участі в програмі ЗПТ, зрозуміти та підтримати, допомогти знайти вихід за складних життєвих обставин здатна регіональна координаторка чи параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА. Це жінка яка знає проблему наркозалежності “зсередини”, але пройшла навчання і здатна надати консультацію у форматі “рівна-рівній”.
Від тісної співпраці з лікарями виграють в першу чергу жінки – представниці спільноти.
Тому Наталя Слобожаніна, наша регіональна представниця в Чернігівської області разом з регіональним представником від VOLNa Сергій Крицький поспілкувались з завідувачкою наркологічного відділення Симоновою Ганною Михайлівною.
“Ми домовилися про взаємодію та взаємну переадресацію, щоб перенаправляти жінок у випадку, якщо потрібно роз’яснити правила участі у програмі або якщо жінка потребує розв’язання соціальних питань й підтримки у форматі “рівна-рівній”, – поділилася подробицями зустрічі Наталя.