Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Приємно, коли завжди можеш розраховувати на пораду та допомогу досвідченого лікаря-інфекціоніста.Від ефективності нашої роботи сьогодні буде залежати, наскільки доступними будуть програми лікування для представниць спільноти.

Сьогодні Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь взяла участь у засіданні Робочої групи з координації виконання Стратегії з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу до 2030 року.
“Подібні заходи є надзвичайно важливими, адже дозволяють забезпечити ефективну роботу програм, клієнтками яких в подальшому будуть наші жінки. Від ефективності нашої роботи сьогодні буде залежати, наскільки доступними будуть програми лікування для представниць спільноти”, – зазначила Тетяна Лебедь.
Також під час засідання відбулося представлення та знайомство з діяльністю L’Initiative (Expertise France) – партнерів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, за підтримки яких та у співпраці з Альянсом громадського здоров’я вже зараз відбувається відкриття зелених кімнат та кімнат матері та дитини для наших жінок.
Можемо похвалитися, що вже заплановано візит представників L’Initiative (Expertise France) до центрального офісу Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в березні.
Сподіваємося на продуктивну спільну діяльність!