Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Вибудовуємо дружні стосунки з лікарями в м. Харків

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Карина Мелікян провела робочу зустріч з лікаркою ОКЦПБС м.Харків Кудіяровою Лілією Віталіївною.

На зустрічі обговорювалося питання взаємодії та співпраці щодо нашої ключової групи — ЖЖН. Головною темою була прихильність до АРТ у жінок, які тільки-но стали учасницями програми ЗПТ. Окрему увагу приділили взаємодії препаратів.

«Ми зійшлися на думці, що правильно підібрана схема лікування АРТ — це запорука швидкої прихильності та стабільного і гарного самопочуття. Обговорили також важливість індексного тестування для жінок, які вживають наркотики, але не стоять на ЗПТ (з різних на те причин)», – поділилася подробицями зустрічі Карина Мелікян.

Ліля Віталіївна також детально розповіла про алгоритм дій для діагностики та лікування вірусного гепатиту С. Вона наголосила на тому, що зараз лікування цього захворювання проводиться за кошти державного бюджету зареєстрованим пацієнтам.

«Лікарка активно виступає за раннє обстеження жінок, щоб якомога раніше виявляти супутні хвороби й починати лікування до того, як вони спровокують тяжкі наслідки. У цьому питання ми – однодумці», – розповіла наша лідерка в регіоні.

——
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування Альянс громадського здоров’я за підтримки за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria).