Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Великі справи легше робити разом!

Великі справи легше робити разом! Ці слова актуальні, як у випадку допомоги ЗСУ завдяки спільному плетінню маскувальних сіток, так і у випадку адвокації рішень в інтересах спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю.
Днями регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в Полтавській області Надія Колосовська взяла участь у робочій зустрічі з Директоркою ресурсного центру (Ресурсний центр БО ВОЛНа “Схід”) Яніною Стемковською та активісткою Шевчук Наталією.
“По-перше, ми сформували список найважливіших тем для найглибшого їх розкриття та обговорення на інформаційних заняттях. По-друге, обговорили залучення активісти БО БФ VOLNa до організацій ВОНА в якості рекрутера з виявлення, інформування, запрошення наркозалежних жінок до ком’юніті-центру для ознайомчої зустрічі, – розповіла Надія Колосовська. – Але ми не можемо сфокусувавшись на проблемах жінок, які живуть з наркозалежністю, не брати до уваги повномасштабну війну проти нашої держави. Тому ми обговорили можливості залучення до волонтерського руху, який вже два роки поспіль очолює консультант Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю – Куць Олександр (плетіння маскувальних сіток для ЗСУ)”.
Ця активність може зацікавити представниць спільноти та дозволити їм відчути себе потрібними, важливими та соціально значущими!
Кожна людина, кожна жінка хоче відчувати, що робить внесок у велику спільну справу!