Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Житомирі був проведений захід «Насильству немає виправдання»

 
 
Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», її метою є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Саме тому 25 листопада в Житомирі був проведений захід «Насильству немає виправдання». Регіональна координаторка БО «ВОНА» в Житомирській області Марія Піджара та регіональна представниця БО Позитивні жінки в Житомирі Наталя Абдулкадирова об’єднали зусилля і провели захід, присвячений дням протидії насильства.
Була проведена група взаємодопомоги для жінок з уразливих груп, які знаходяться в особливій небезпеці щодо проявів насилля в суспільстві, сім’ї та державі загалом.
На захід була запрошена психологиня КНП ОМСЦ ЖОР Вікторія Сенкевич, яка розповіла про специфіку проявів насилля, як його розпізнавати і яким чином його долати. Спілкування виявилось дуже продуктивним, а за смачною кавою, чаєм та смаколиками – взагалі стало дружнім та близьким.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.