Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Житомирі активістки провели групу, присвячену Дню боротьби жінок за власні права

 
В Житомирі активістки спільноти провели особливу групу, присвячену Дню боротьби жінок за власні права – 8 березня.
«Часто ми всі чули вислів: “Молчи женщина,твой день 8 марта…” – НІ!!! ТАК з нами більше не можна!!! На зустрічі ми обговорили іншу, нормальну, позицію сучасної жінки Зараз, завдяки боротьбі жінок за власні права, жінка може бути будь-ким – і військовою, і цивільною, і сильною, і слабкою… А для нас, жінок, які живуть з наркозалежністю, 8 березня – можливість заявити про себе й свої потреби, оскільки для нас боротьба за права – це щоденна діяльність», – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Житомирі Марія Піджара.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.