Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли пацієнту програми, який поїхав зі Львову до Слов'янська

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли пацієнту програми, який за сімейними обставинами поїхав зі Львову до Слов’янська.
Чоловік не оформлював переведення, а до медзакладу в Слов’янську прийшов у день, коли в нього закінчився замісний препарат, виданий для самостійного прийому.
Медпрацівники у м. Слов’янськ пояснили, що лінія фронту – не стабільна, і тому брати нових пацієнтів вони наразі, м’яко кажучи, не планують.
Отримавши відмову чоловік звернувся за допомогою до консультантів Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
Ми відразу ж зв’язалися з керівництвом медзакладу у м. Краматорськ і, відвідавши сайт, чоловік отримав життєво-необхідні ліки.
Проте ми хочемо дати кілька важливих порад тим учасникам програми, які планують переїзд.
 По-перше, завчасно попередьте про свої плани та дії лікарів. Якщо буде оформлене переведення пацієнта з одного медзакладу до іншого – проблем з отриманням замісного препарату не виникне.
 По-друге, зважайте на військову ситуацію. По можливості, залишайтеся у більш безпечних регіонах та утримуйтеся від поїздок до місць, розташованих поруч з лінією фронту. В умовах евакуації надзвичайно важко забезпечити безперервність лікування ЗПТ.
По-третє, якщо ви змінили місце проживання, не тягніть з відвідуванням медзакладу до дня вдачі замісного препарату, оскільки не рідкість ситуації, коли потрібні додаткові уточнення або папери. Краще мати час, щоб все підготувати і уникнути загрози переривання лікування.