UkrainianEnglishRussian

В Полтаві обговорювали права людини в контексті прав жінок, які живуть з наркозалежністю

На черговій зустрічі ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю, вирішено обговорити права людини в контексті прав жінок, які живуть з наркозалежністю.

Таку тему обрали виходячи з того, що Міжнародний день прав людини відзначається 10 грудня. Саме в цей день 1941 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальний Декларацію прав людини, а з 1950 року Міжнародний день прав людини відзначається цього дня.
 
Заняття проводила директорка філії Легалайф-Украина Марина Гридіна, яка розповіла, як про історію свята, так і про те, які права мають представниці спільноти.
 
«Конституція України – це Основний Закон України, і саме вона гарантує нам права. І не важливо, чи хворіє жінка на хронічне рецидивуюче захворювання (наприклад, наркозалежність), прав у неї не стає менше», – розповіла Марина.
 
Що роботи, якщо твої права порушують? Як відновити свої права? Як навчитися відстоювати власні права?
Обговорення цих питань відбувалося у форматі дискусії між учасницями ініціативної групи. Показово, що більшість учасниць зустрічі, завдяки співпраці з численними партнерами, знає, до кого звернутися у разі порушення прав.
 
«Найголовніше, до чого ми прийшли в ході дискусії: слід змінити наркополітику з репресивної на лояльну. І ми маємо на це право!», – пояснила Марина.
 
Нагадуємо, що інформаційні заняття проходять за підтримки БО “Меридиан”
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram