Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одеському регіоні почала роботу параюристка ВОЖН ВОНА

Друзі та подруги! 
 
Маємо гарну новину! З початку червня в Одеському регіоні розпочала роботу параюристка ВОЖН ВОНА Оксана Ситник. 
 
“На інформаційному занятті я познайомила її з нашими ЖЖН, які складають ініціативну групу. Вони дуже зраділи, оскільки відтепер можуть звертатися за більшим переліком допомоги від нашої організації”, – підкреслила Тетяна Сильвестрова, РП ВОНА. 
 
Ще раз вітаємо в команді ВОНА Оксану та бажаємо натхення у її роботі. 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.