Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Одесі зростає запит від наркозалежних жінок про ліки ЗПТ/АРТ

Останнім часом до регіональної представниці ВОЖН ВОНА Тетяни Сильвестрової неодноразово зверталися представниці спільноти ЖЖН щодо інформування про одночасний прийом АРТ і ЗПТ. Найбільше жінок турбували можливі побічні явища від ліків. Щоб розвіяти міфи та стереотипи Тетяна запросила на їх на зустріч до лікарки-інфекціоністки Ірини Подвальної.
 
“Після цього візиту жінки були дуже задоволені, адже попри широку доступність інформацію про ЗПТ/АРТ, вони продовжували сумніватися у такому лікуванні. Відтепер ЖЖН планують розпочати прийом ліків у найближчий час”, – повідомила Тетяна Сильвестрова.
 
Продовжуємо нашу місію з покращення обізнанності представниць спільноти про АРТ/ЗПТ.
 
Про діяльність, допомогу та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.