Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі ЖЖН відвідали організацію «Сонячне Коло» і провели зустріч ініціативної групи на тему «ВІЛ»

Днями в Одесі ініціативна група жінок, які живуть з наркозалежністю, відвідала організацію партнерів «Сонячне Коло». Ця організація може допомогти жінкам, які живуть з ВІЛ, отримувати гуманітарну допомогу на постійній основі завдяки організації AIDS Healthcare Foundation
«У теплому й затишному приміщенні організації «Сонячне Коло» ми провели зустріч ініціативної групи на тему «ВІЛ – проблема 21 століття». Говорили про саме захворювання, його профілактику, важливість тестування та регулярний прийом АРТ. Згадали також друзів, життя яких обірвала ця хвороба», – розповіла Сільвестрова Тетяна, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА».
Зустріч вийшла теплою й невимушеною, і, цілком імовірно, що наступного разу набагато більше жінок захочуть відвідати партнерів з організації “Сонячне Коло”, тим паче, що чимало представниць спільноти в цей непростий час потребує гуманітарної допомоги.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.