Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі ЖЖН спілкувалися на тему профілактики ВІЛ і вірусних гепатитів

Оскільки тема ВІЛ/ВГС дуже актуальна під час війни, тому наші регіональні представниці продовжують проводити відповідні інформаційні заняття. Так, в Одесі місцеві ЖЖН мали змогу отримати консультування щодо цих захворювань, а також пройти швидке тестування.
 
“Такі зустрічі допомагають щонайкраще донести до жінок важливість турбуватися про своє здоров’я. Також всі бажаючі мали змогли одразу пройти тестування на ВІЛ/ВГС, що дуже зручно, та потребує окравих витрат часу”, – наголосила Тетяна Сильвестрова, регіональна представниця ВОЖН ВОНА в Одесі.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.