Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі ЖЖН пройшли маршем до Всесвітнього дня пам'яті померлих від СНІДУ

Наші регіональні представниці та наркозалежні жінки активно доєдналися до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДУ. Сьогодні розкажемо деталі заходу в Одесі.
 
“Цього року всі місцеві громадські організації, що працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІДУ взяли участь у вуличній акції. Це дуже добре, адже тільки разом ми можемо подолати ВІЛ в Україні та світі. Особливо тема профілактики актуальна під час війни, тому надзвичайно приємно бачити таку синергію”, – додала Тетяна Сильвестрова, регіональна представнийя ВОЖН ВОНА в Одесі.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.