Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі ЖЖН обговорила особливості детоксикації

Незважаючи на постійні обстріли Одеси, регіональна представниця ВОНА Тетяна Сильвестрова продовжує організовувати ініціативні групи ЖЖН, щоб обговорити найнагальніші питання наркозалежних жінок.
 
“Як виявилося, ця тема дуже хвилює ЖЖН, – розповідає Тетяна. – Проте, більшість жінок дуже поверхнево знайомі з особливостями детоксикації. Тому я присвятила ціле заняття особливостям цього процесу під час лікування наркозалежності”.
 
☝ Отже, нагадуємо наступне про детоксикацію:
☝ Після приймання, наркотичних засобів в організмі людини накопичуються токсини продукти розпаду наркотиків. Переважно токсини осідають в тканинах мозку, печінки, жировому прошарку і можуть затримуватися там на кілька років.
☝ Функції детоксикації:
☝ очищення організму від токсичних речовин;
☝ поліпшення функціонування внутрішніх органів;
☝ нормалізація нервової системи;
☝ налагодження процесів обміну речовин;
☝ відновлення імунної системи.
☝ Детоксикація є необхідним етапом лікування наркозалежності. З її допомогою організм хворого легше приходить в норму, не наражаючи на небезпеку життя і здоров’я.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”