Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі запрацювала Координаційна рада з питань ВІЛ/СНІДу, ТБ і наркозалежності

У місті, вперше з 2021 року, відбулося засідання Координаційної ради з питань ВІЛ/СНІДу, ТБ і наркозалежності. Головою Корради було обрано Тетяну Семикоп, секретарем став Іван Терещук. Під час засідання також було опрацьовано список організацій, що висловили зацікавленість до співпраці. Від ВОЖН ВОНА взяла участь Тетяна Сильвестрова, регіональна представниця в Одеському регіоні.

💬  “Ми надзвичайно раді, що механізм Корради знову запрацював. Сподіваємося на плідну співпрацю у сфери протидії ВІЛ/СНІДу, ТБ, наркозалежності, адже за цей час назбиралося багато проблемних питань, що стосуються ключових спільнот.”

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.