Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Регіональні представниці ВОЖН ВОНА проаналізували досягнення першого робочого місяця

Наприкінці минулого тижня всі РП організації зібрались, щоб обговорити досягнення організації за січень і запланувати подальшу активність на основі аналітичних звітів із кожної області України. 

Модераторками зустрічі виступила координаторка РП Олена Зубленко та спеціалістка МІО Олена Левшун. Головними питаннями для обговорень і дискусій стали: нові правила зі звітності, програмні показники, аналітика з регіонів, проблемні питання щодо ЗПТ під час війни, послуги для ВПО, тренінги з подолання стигми та дискримінації тощо. 

“Це наша традиційна робоча зустріч, проте цього разу було чимало питань для дискусій, – розповідає Олена Зубленко. – Так, як наша оргнанізація постійно зростає, ми ставимо нові цілі та завдання, підвищуємо рівень нашої залученості до змін на національному та регіональному рівнях, що стосуються наркополітики, протидії ВІЛ/ТБ, стигмі, зниження бар’єрів доступу до медичної допомоги для ЖЖН”. 

Надалі кожній РП було запропоновано розробити подальші кроки, враховуючи регіональну специфіку та виклики, що є на поточний час. 

Натхненні та наснажені продовжуємо роботу на благо спільноти! 

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.