Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі ВОЖН "ВОНА" надає допомогу ЖЖН

 
В Одесі проведено перше зібрання ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН). У теплому дружньому колі відбулося планування наступних адвокаційних активностей та обговорення допомоги, яку надає ВОЖН “ВОНА” представницям спільноти.
 
“По-перше, в цьому році наша організація допомогла закупити ліки маленькій дитині наркозалежній жінці, яка хворіє на складну хронічну хворобу, – розповідає регіональна представниця ВОЖН “ВОНА” Тетяна Сильвестрова. – Представниця спільноти ЖЖН дуже вдячна за допомогу, оскільки дороговартісне лікування їй не по кишені. По-друге, завдяки нашим партнерам з «100% життя» – Мережа ЛЖВ, наркозалежні жінки зможуть отримувати фінансову допомогу від ООН”.
 
Як підкреслила представниця ВОЖН “ВОНА” Тетяна Сильвестрова, через війну потреби гуманітарного характеру продовжують бути актуальними для багатьох ЖЖН Одеського регіону. І наша організація планує надалі надавати таку підтримку наркозалежним жінкам.
Крім того, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” продовжує реагувати на бар’єри, що стосуються доступу ЖЖН до медичних гарантій (у тому числі ЗПТ/АРТ), порушення прав і свобод, стигму та дискримінацію. Про такі кейси та їх вирішення плануємо окремо проінформувати у найближчий час. 
 
Більше інформації про теми та інформаційні заняття для ЖЖН за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——— 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.