Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Одесі у жінки, яка хотіла стати пацієнткою ЗПТ, медпрацівник вимагав хабаря

 
Кричущий випадок в Одесі. У жінки, яка хотіла стати пацієнткою замісної терапії, медпрацівник вимагав хабаря у розмірі 500 грн, мотивуючи це тим, що для участі в програмі потрібно пройти тестування на наркотичні речовини, а його вартість – саме така.
Пів тисячі гривень — це досить велика сума, особливо для представниці спільноти. Тому жінка за порадою, як діяти в такій ситуації, звернулася до регіональної координаторки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Сільвестрової Тетяни та до параюристки організації.
«Звичайно ж, ми пояснили, що програма замісної терапії фінансується державою, а вимагання хабаря – є протизаконним. Жінка настільки була вражена підтримкою та допомогою з боку активісток нашої організації, що відразу ж висловила бажання стати членкинею БО «ВОНА». Наразі параюристка займається її кейсом», – розповіла Сільвестрова Тетяна.
Дуже сподіваємося, що жінка таки зможе стати учасницею програми ЗПТ та отримає життєво необхідне лікування, не витрачаючи коштів з обмеженого сімейного бюджету.
—-

Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.