Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

V Національний форум жінок, які живуть з наркозалежністю, офіційно відкритий!

Раді повідомити, що V Національний форум жінок, які живуть з наркозалежністю, офіційно відкритий!
 
Те, що Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» вже п’ятий рік поспіль збирає активісток спільноти, журналістів, представників провідних організацій громадського суспільства та лікарів, вже є свідченням сталості в діяльності організації.
«Спільнота жінок, які живуть з наркозалежністю, завдяки діяльності «ВОНА» дійсно стає більш видимою та сильною. Підтримка з боку Глобального Фонду проєктів організації у наступному грантовому періоді якнайкраще свідчить, що діяльність організації дійсно важлива та ефективна», – зазначив у своєму вітальному слові Павло Скала, директор з політики та партнерств МБФ “Альянс громадського здоров’я”.
 
П’ятиріччя діяльності організації видалося надскладним, проте навіть в умовах пандемії COVID-19 та повномасштабної війни організація продовжила діяльність щодо адвокації та захисту прав жінок, які живуть з наркозалежністю.
 
Сьогодні організація працює на національному, регіонально та міжнародному рівні. Це можливо завдяки надзвичайним незламним жінкам – активісткам, які продовжують залишатися в країні й продовжують працювати.
 
Захід проходить за підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та The Global Fund. 
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”