Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

УЧАСТЬ У WOMAN DELIVER 2019 CONFERENCE В ВАНКУВЕРІ (КАНАДА)

Лідерки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь, Юлія Коган та Наталя Карагашова стали учасницями П’ятого Національного Жіночого Форуму з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю. Захід проходив 15-17 жовтня.

Захід, організований Позитивні жінки став майданчиком для обговорення досягнень спільноти жінок, які живуть з ВІЛ в Україні. Окремо йшлося про медреформу в контексті програм лікування і профілактики ВІЛ-інфекції.

“Усі ці теми актуальні і для більшості представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, оскільки наші організації працюють з крос-групами, тому для нас велика відповідальність бути присутніми на Форумі”, – висловилася Тетяна Лебедь.

Форум тривав три дні, за цей час учасниці обговорили питання криміналізації та множинної дискримінації, дізналися про способи підвищення видимості спільноти через сторі-телінг. Окрім того, були оприлюднені дані дослідження, яке стосувалося ВІЛ та насильства. Окрема паралельна сесія стосувалася жіночого репродуктивного та сексуального здоров’я, зокрема папіломавірусу та раку шийки матки.