Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В місті Запоріжжя відбулася зустріч лідерів спільноти ЛЖН

В місті Запоріжжя відбулася зустріч лідерів спільноти людей, які живуть із наркозалежністю, в якій взяли участь регіональна представниця, параюристка ВОНЖ “ВОНА” Божко Наталія та член правління і керівник напрямку по роботі з вразливими групами населення Благотворительный Фонд “Вторая Жизнь”, член організацій Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та ENPUD (Євразійська мережа людей, які вживають наркотики), Денис Коршунов.
 
Активісти поділилися успіхами та невдачами минулого року, обговорили подальший напрямок співпраці організацій: виявили найчастіші звернення та проблеми пацієнтів ЗПТ та спільноти регіону, склали план заходів, зустрічей та інформаційних занять.
 
💬 “Поспілкувавшись з жінками, які отримують лікування на програмі ЗПТ Обласного наркологічного диспансеру почули запит на якісні послуги соціального супроводу та працевлаштування.” – розповіла Наталія.
 
Для вирішення цих проблем заплановано зустріч з керівництвом Обласного Центру Зайнятості з метою знайти можливі вакансії та інші механізми для забезпечення зайнятості учасників ЗПТ, а також заплановано проведення консультацій, груп для пацієнток клінік з лікування наркозалежності м. Запоріжжя це “Центр Практичної наркології” та “Full-life”
 
💬 “Серед учасниць ЗПТ є жінки, які роблять оригінальні вироби своїми руками як хобі, або на продаж через мережу Інтернет. – поділилася регіональна представниця, – Я планую організувати майстер класи та залучити більше представниць спільноти до цієї діяльності.”
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
▶ Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.