UkrainianEnglishRussian

В місті Запоріжжя відбулася зустріч лідерів спільноти ЛЖН

В місті Запоріжжя відбулася зустріч лідерів спільноти людей, які живуть із наркозалежністю, в якій взяли участь регіональна представниця, параюристка ВОНЖ “ВОНА” Божко Наталія та член правління і керівник напрямку по роботі з вразливими групами населення Благотворительный Фонд “Вторая Жизнь”, член організацій Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та ENPUD (Євразійська мережа людей, які вживають наркотики), Денис Коршунов.
 
Активісти поділилися успіхами та невдачами минулого року, обговорили подальший напрямок співпраці організацій: виявили найчастіші звернення та проблеми пацієнтів ЗПТ та спільноти регіону, склали план заходів, зустрічей та інформаційних занять.
 
💬 “Поспілкувавшись з жінками, які отримують лікування на програмі ЗПТ Обласного наркологічного диспансеру почули запит на якісні послуги соціального супроводу та працевлаштування.” – розповіла Наталія.
 
Для вирішення цих проблем заплановано зустріч з керівництвом Обласного Центру Зайнятості з метою знайти можливі вакансії та інші механізми для забезпечення зайнятості учасників ЗПТ, а також заплановано проведення консультацій, груп для пацієнток клінік з лікування наркозалежності м. Запоріжжя це “Центр Практичної наркології” та “Full-life”
 
💬 “Серед учасниць ЗПТ є жінки, які роблять оригінальні вироби своїми руками як хобі, або на продаж через мережу Інтернет. – поділилася регіональна представниця, – Я планую організувати майстер класи та залучити більше представниць спільноти до цієї діяльності.”
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
▶ Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram