Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Луцьку жінки, які живуть з наркозалежністю, доєдналися до заходів "Support Don't Punish" ("Підтримати, не карати").

 
Жінки, які живуть з наркозалежністю, на собі відчули наслідки каральної, репресивної державної політики з наркотиками і людьми, які вживають наркотичні речовини в Україні. Війну з наркотиками держава не виграє. Наркозалежні люди за зберігання невеликої кількості наркотиків для власного споживання без мети збуту отримують реальні терміни ув’язнення, на довгий термін випадають з життя, оскідьки в Україні де-юре декриміналізоване вживання, проте воно не можливе без придбання та зберігання. І реальний термін можна отримати за мізерну кількість наркотичної речовини.
“Країні необхідно відмовитися від неефективної війни з наркозалежними людьми. Такі люди потребують підтримки, ефективного лікування, допомоги в подальшій соціалізації”, – переконана регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Ємельянова Ірина

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.