Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Краматорську пройшла інформаційна зустріч для жінок, які вживають наркотики.

Днями в Краматорську (Донецька область) пройшла інформаційна зустріч для жінок, які вживають наркотики.
“Я ставила перед собою завдання актуалізувати потреби наших жінок з урахуванням того, чи є вони пацієнтками ЗПТ, ВПО, чи мають дітей, чи є жертвами гендерно зумовленого насильства. Що я відмітила, так це те, що життя у прифронтовому місті накладає свій відбиток – жінки потребують максимальної підтримки, тобто їм необхідні як засоби гігієни, так і харчові продукти та медикаменти. Я, як регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, поширила інформацію з дорожніми картами щодо можливостей отримання гуманітарної допомоги”, – зазначила Наталія Зеленіна.
Серед незадоволених потреб – це відсутність доступу до дружнього гінеколога та психолога, відсутність у місті вузькопрофільних лікарів.
Мами з дітьми-школярами масово скаржилися, що не можуть придбати навіть найпростіший гаджет через фінансову скруту, а це суттєво ускладнює можливості для навчання для їхніх дітей.
Наталка намагається залучити партнерів для того, щоб задовольнити потреби жінок з вразливої групи. Так, завдяки підтримці Клуб Світанок шість жінок змогли пройти необхідні обстеження і розпочати лікування вірусного гепатиту С.
Виявити потреби, це перший крок до того, щоб їх задовольнити, це чіткі напрямки для подальшої праці Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.