Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

В Києві пройшла робоча зустріч для інформування про діяльність БО "ВОНА"

Параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Києві Інна Михайловська провела зустріч з фахівчинею з соціальної роботи Медведь Юлією.
«Ми обговорили таку важливу для представниць нашої спільноти тему, як позбавлення прав та їх повернення. Я розповіла про діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та ту допомогу й підтримку, яку можуть отримати жінки, якщо звернуться до нас», – поділилася подробицями зустрічі Інна.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.