Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

УЧАСТЬ В УСТАНОВЧОМУ ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ МОЗ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗІ ЗМЕНШЕННЯ ШКОДИ ТА ЗПТ НА 2020 РІК

Голова Правління Благодійного Фонду “Надія та Довіра”, директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь взяла участь в Установчому засіданні робочої групи Міністерства охорони здоров’я України з питань надання послуг зі зменшення шкоди та замісної підтримувальної терапії на 2020 рік.


Під час зустрічі обговорювався поточний стан надання послуг ЗПТ та передачу ЗПТ до програми медичних гарантій. Ще одне важливе питання, яке розглядали на зустрічі, стосувалося інтеграції послуг зменшення шкоди в роботу закладів охорони здоров’я.


Представники Центру громадського здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та лікарі-наркологи висловилися також з приводу посилення регуляцій щодо виписки метадону та бупренорфін у за рецептами поза програмами ЗПТ.

Зокрема, були обговорені зміни до Наказу МОЗ N360 та представлено проект постанови Кабміну “Про затвердження порядку взаємодії закладів охорони здоров’я, підрозділів та органів Національної поліції України, Національної гвардії України, територіальних органів та установ …”.