Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Участь у зустрічі з представником ГУ Національної поліції України в Чернівецькій області

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Владислава Мелентій та регіональний представник Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю
Лобода Кирило були запрошені в ГУ Національної поліції України в Чернівецькій області. Це яскраве підтвердження того, що наші зусилля, спрямовані на видимість та впізнаваність, не даремні.
 
«З нами зв’язався підполковник поліції Микола Дмитрович Бугай, на якого зараз покладено контроль за дотриманням прав людини під час проведення різноманітних поліцейських заходів. Цей дзвінок став реакцією на останній випадок, коли жінку, пацієнтку ЗПТ, у якої були з собою усі необхідні документи на препарат, поліцейські протримали кілька годин під дощем, поки, нарешті, не розібралися в ситуації. Саме ця ситуація і стала приводом для зустрічі», – пояснила Владислава Мелентій.
 
«Сама зустріч вийшла продуктивно. Почали ми її з інформації про цілі замісної терапії та про місії наших організацій. Потім обговорили втручання поліції в лікувальний процес, неправомірні обшуки пацієнтів, зняття інформації з телефонів. У відповідь, Микола Дмитрович зауважив, що дуже сподівається на те, що інформаційні заняття та тренінги для поліції поліпшать ситуацію, і ми будемо взаємодіяти в майбутньому. Нас запевнили, що на цей момент усе під контролем, зі співробітниками патрульної поліції вже проведено профілактичні бесіди», – поділилася подробицями зустрічі Владислава.
 
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансування МБФ
Альянс громадського здоров’я
за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria)