Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Участь у засіданні Робочої групи з координації виконання Стратегії з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ та туберкульозу

 
Жінки, які живуть з наркозалежністю, є надзвичайно вразливими до ВІЛ. Тому завданням нашої організації є як діяльність, спрямована на захист прав та інтересів жінок, які живуть з наркозалежністю, так і діяльність, спрямована на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Сьогодні директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь взяла участь у засіданні Робочої групи з координації виконання Стратегії з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ та туберкульозу на 2019 – 2030 роки та Стратегічного плану із комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу на 2019 – 2022 роки.

“Ми спланували роботу в групі так, щоб вона була максимально результативною. Основне обговорення було сконцентроване довкола того, які адвокаційні заходи є необхідними. Усі присутні зійшлися на думці, що необхідно розробити чіткий алгоритм, як будуть узагальнюватися та передаватися дані щодо бар’єрів з прав людини”, – поділилася подробицями зустрічі Тетяна Лебедь.

Це питання вкрай важливе, адже спільнота має бути залучена як до моніторингу випадків порушення прав, так і до реагування на подібні випадки

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.