Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Участь у засіданні Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Представниця спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, Юлія Коган сьогодні взяла участь у засіданні Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції.
Проходив захід в Міністерстві охорони здоров’я України під головуванням Інни Драганчук, заступниці міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
 
Юлія Коган, активна членкиня Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» (в минулому багаторічна регіональна координаторка) та регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю виступила як співдоповідачка з питання «Ситуації з облаштуванням кабінетів ЗПТ на базі СІЗО, ТБ та ЦПМСД».
 
«У своєму виступі я піднімала два питання: це доступ до замісної підтримувальної терапії в місцях позбавлення волі та впровадження програми ЗПТ на базі первинної ланки сімейної медицини. Впровадження ЗПТ з залученням сімейних лікарів у нас в Одесі показало гарні результати. Тому, на мою думку, необхідно поширювати цю практику», – поділилася подробицями виступу Юлія.