Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

УЧАСТЬ У ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІД

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Наталя Карагашова взяла участь у прес-конференції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД, яку організувала «100% життя» – Мережа ЛЖВ.

“Говорили про те, що ВІЛ не вирок. Про те, що вірус давно вийшов за рамки “груп ризику”, і питання захисту себе від інфекції стосується кожної статевозрілої людини. Говорили про те, що робити в разі якщо зустріч з ВІЛ таки сталася. Як отримати пост-контактну профілактику, як жити з ВІЛ, як народити здорову дитину ВІЛ-інфікованій жінці, як розмовляти про секс з дітьми та чи потрібна сексуальна освіта дітям. Усіх цих тем ми коротенько торкнулись в бесіді”, – розповіла Наталя.

Не обійшли увагою і питання стигми людей з ВІЛ-інфекцією з боку медичних працівників та з боку суспільства, яка ще на жаль існує.

“Коли я закінчувала, та хотіла запросити жінок з крос-груп до нас на зустрічі ініціативної групи, бо зрозуміла, що є потреба в цьому. Та якби було приміщення для консультаційного кабінету чи зустрічей, було б набагато краще. Але це напрямок для майбутніх кроків в роботі”, – поділилася активістка.