Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Участь у П'ятому Національному Жіночому Форумі з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю

Лідерки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь, Юлія Коган та Наталя Карагашова стали учасницями П’ятого Національного Жіночого Форуму з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю.
Захід, організований Позитивні жінки став майданчиком для обговорення досягнень спільноти жінок, які живуть з ВІЛ в Україні. Окремо йшлося про медреформу в контексті програм лікування і профілактики ВІЛ-інфекції.
“Усі ці теми актуальні і для більшості представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, оскільки наші організації працюють з крос-групами, тому для нас велика відповідальність бути присутніми на Форумі”, – висловилася Тетяна Лебедь.
Форум триватиме три дні, за цей час учасниці обговорять питання криміналізації та множинної дискримінації, дізнаються про способи підвищення видимості спільноти через сторі-телінг. Окрім того, будуть оприлюднені дані дослідження, яке стосувалося ВІЛ та насильства. Окрема паралельна сесія стосуватиметься жіночого репродуктивного та сексуального здоров’я, зокрема папіломавірусу та раку шийки матки.