UkrainianEnglishRussian

Участь у П'ятому Національному Жіночому Форумі з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю

Лідерки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь, Юлія Коган та Наталя Карагашова стали учасницями П’ятого Національного Жіночого Форуму з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю.
Захід, організований Позитивні жінки став майданчиком для обговорення досягнень спільноти жінок, які живуть з ВІЛ в Україні. Окремо йшлося про медреформу в контексті програм лікування і профілактики ВІЛ-інфекції.
“Усі ці теми актуальні і для більшості представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, оскільки наші організації працюють з крос-групами, тому для нас велика відповідальність бути присутніми на Форумі”, – висловилася Тетяна Лебедь.
Форум триватиме три дні, за цей час учасниці обговорять питання криміналізації та множинної дискримінації, дізнаються про способи підвищення видимості спільноти через сторі-телінг. Окрім того, будуть оприлюднені дані дослідження, яке стосувалося ВІЛ та насильства. Окрема паралельна сесія стосуватиметься жіночого репродуктивного та сексуального здоров’я, зокрема папіломавірусу та раку шийки матки.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram