UkrainianEnglishRussian

Участь у дослідженні бар'єрів доступу до замісної терапії жінок, які живуть з наркозалежністю

Президент Благодійного Фонду “Надія та Довіра” Світлана Ткаля та Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь отримали подяку за участь у дослідженні, яке проводила дослідницька група Нью-Йоркського університету. Відбулося це під час робочої зустрічі представниць МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” та представників та представниць громадських організацій, державних органів та структур, що опікуються правами наркозалежних жінок в Україні.
Учасники зустрічі довідались про результати двох досліджень. Одне з них стосувалося доступу наркозалежних жінок до ЗПТ, репродуктивних та інших медичних і немедичних послуг в Україні. Саме з його проведенням і допомогли наші лідерки.
Інше проходило в Качанівській та Чернігівській колонії і мало на меті виявити зв’язок між наркозалежністю, гендерно обумовленим насильством та кримінальною поведінкою.
Під час заходу також була представлена оновлена версія посібника з теми “Наркозалежність та насильство”.
Завершився захід дискусією, у якій активну участь брали представники Благодійного Фонду “Надія та Довіра”, Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю та Клубу “Еней” Присутні активно обговорювали напрацювання для майбутніх адвокаційних заходів.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram