Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Житомирі жінки з ініціативної групи Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок "ВОНА" провели зустріч s розпланували діяльність на наступні півроку

 
Днями в Житомирі жінки з ініціативної групи Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА провели зустріч, під час якої розпланували діяльність на наступні півроку, обговорили теми для інформаційних занять, що будуть цікаві та корисні для учасниць зустрічі.

Також було ухвалене важливе рішення – нарешті функціонування ініціативної групи та її зустрічі стануть постійними!!!

“Дякуючи нашим партнерам, Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється”, які надали приміщення для проведення засідань груп, ми визначили день та час для проведення зустрічей. Це п’ятниця 16.00. Тому ми чекаємо всіх жінок, яким потрібна допомога, спілкування, дружба та увага. Будемо раді бачити вас, шановні колежанки!” – запрошує усіх зацікавлених Марія Піджара, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.