Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Житомирі відбулася каскадна зустріч жінок, які потерпали чи потерпають від насилля

 
Днями в Житомирі відбулася каскадна зустріч жінок, які потерпали чи потерпають від насилля.

“Традиційно жінки в такому патріархальному суспільстві, як наше, мають практично в кожній родині прояви насилля, якщо не фізичного чи сексуального, то психологічного та економічного. Як не дивно, кривдиниками можуть бути найближчі – мати, свекруха, батько, брат або чоловік.

“У кожної жінки є своя історія, пов’язана з проявами насилля щодо неї. Під час зустрічі, ті жінки, які знайшли в собі сили змінити ситуацію, ділились своїм досвідом з колежанками. Ці історії, інколи без перебільшень жахливі, мають бути розказані й почуті. Вони про те, що розірвати коло насилля реально, є люди та організації, які допоможуть знайти вихід із ситуації”, – розповіла представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Марія Піджара

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.