Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Житомирі пройшло засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

 
У Житомирі нещодавно пройшло засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У ньму взяла участь і регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Марія Піджара.

«Основне питання стосувалося того, як відбувається виконання рішень координаційної ради, які були ухвалені у першому кварталі 2023 року.

Наша лідерка переконана, що її участь в засіданнях Ради допоможе врахувати потреби жінок, які живуть з наркозалежністю, під час виконання програм та здійснення заходів щодо протидії захворюванню на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз в регіоні.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.