Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Житомирі підсумували результати боротьби з ВІЛ/СНІДом

🤝 Нещодавно у Житомирі відбулося підсумкове засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, де була присутня Марія Піджара, регіональна представниця ВОЖН ВОНА.
✊ Одним із проблемних та дискусійних питань стало звітування зі Звягельського та Коростеньского району, адже статистичні дані відрізнялися від цифр, що мають благодійні організації. Тому було вирішено приділяти більш детальну увагу підрахункам.
🤝 Традиційно на засіданні підвели підсумки 2023 року та домовилися про розширення співпраці між громадськими організаціями та державними установами на 2024 рік. Планується ще більша залученість представників/ць ключових груп до ухвалення важливих рішень, зокрема й спільноти ЖЖН.
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.