Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Запоріжжі пройшла зустріч ініціативної групи на тему «V Національний Форум людей, які живуть з наркозалежністю»

 
Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Божко Наталія особисто була присутня на заході, який провело Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю 23-24 листопада. Тепер наша активістка розповіла про питання, що підіймалися під час Форуму, та про прийняті рішення.
 
«З учасницями зустрічі ми обговорили, як реалізація рішень вплине на ситуацію в регіоні. Під час спілкування жінки активно нагадували про власні потреби та потреби спільноти взагалі», – розповіла Наталія.
Окрім того, Наталія, знаючи про те, що під час війни в багато представниць спільноти опинилися в надзвичайно скрутному становищі, розповіла про можливості для отримання гуманітарної допомоги.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.