Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Запоріжжі обговорювали бар‘єри доступу до медичної допомоги для представниць спільноти

У м. Запоріжжя була проведена робоча зустріч з сімейним лікарем, під час якої обговорювали бар‘єри доступу до медичної допомоги для жінок, які живуть з наркозалежністю.
Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Божко Наталія розповіла про основні принципи зменшення шкоди. Вона також навела приклади випадків, коли жінкам через діагноз “наркозалежність” вчасно не надавали медичну допомогу і вони помирали.
“Під кінець зустрічі ми з лікаркою зійшлися на думці, що тільки за умови толерантного ставлення до пацієнтки й врахування її потреб, можна досягти результатів у лікуванні”, – підбила підсумки зустрічі Наталія.

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.