Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Запоріжжі відбулась зустріч між регіональною представницею ВОЖН "ВОНА" та представником БФ "Вторая Жизнь"

Нещодавно в місті Запоріжжя відбулась зустріч між регіональною представницею і Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Божко Наталією та членом правління і керівником напрямку по роботі з вразливими групами населення Благотворительный Фонд “Вторая Жизнь”, членом організації Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та ENPUD (Євразійська мережа людей, які вживають наркотики), Денисом Коршуновим.
 
Активісти, по можливості, спланували роботу на найближчі кілька днів для здійснення підтримки представників та представниць спільноти людей, які вживають наркотики: підтримка для людей, які евакуювалися в Запоріжжя з областей, де ведуться активні бойові дії, надання допомоги в отриманні препарату ЗПТ, підтримка нових пацієнтів програми.
 
💬 “Я продовжую працювати і збирати інформацію, я всіма силами допомагаю нашим жінкам які потребують підтримки. – розповіла Наталія, – А також безмежно вдячна Денису, що він завжди на зв’язку та консультує цілодобово хлопців зі спільноти”.
 
Лікарі програми ЗПТ в місті Запоріжжя також продовжують надавати спеціалізовану допомогу пацієнтам. Вони допомагають новачкам стати на програму ЗПТ, а також забезпечують неперервність процесу видачі препаратів. Всім пацієнткам видали ЗПТ на 28 днів. Тим, хто раніше отримував препарат кожного дня його було надано на 14 днів, а також одразу на 14 днів препарат отримали, пацієнти, що тільки но прибули до міста.
 
💬 “Я дуже їм вдячна! Це дуже важливо у такий важкий час мати життєво важливий препарат.” – поділилася регіональна представниця.
 
🔗 Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.