Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Сумах підняли питання збільшення кількості працівниць Центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Нещодавно відбулася робоча зустріч регіональної представниці ВО “ВОНА” Олени Мішури із соціальною працівницею Центру профілактики та боротьби зі СНІДом у м. Суми. Під час розмови активістка підняла питання можливості збільшення штату медичних працівників центру та залучення вузько направлених спеціалістів. #ВОНА #СильніТаВидимі
 
“Фактично у нас в Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом є тільки лікар-інфекціоніст та психолог. Перш за все нам необхідні лікарі до яких в жінок із спільноти людей, що живуть із наркозалежністю, частіше за все бувають питання – це гінеколог та судинний хірург. Зараз я ділюся з жінками контактами своїх лікарів, якщо виникає така потреба.”
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.