Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Слов'янську обговорили причини низької соціальної активності жінок із спільноти ЖЖН

Відновилися інформаційні заняття для жінок із спільноти людей, які живуть із наркозалежністю у місті Слов’янськ. Регіональна координаторка ВО “ВОНА” Олена Курлат темою заняття обрала питання незацікавленості та низької соціальної активності представниць спільноти. 

 

“Як зацікавити жінок в участі в інформаційних заняттях? Чим взагалі викликана ця апатія до всього, що не є повсякденням і плітками?” – задається питанням Олена.

 

По закінченню обговорення жінки дійшли декількох висновків:

 

  • Нелегка життєва ситуація впливає як на психологічний так і на фізичний стан жінок – енергії та сил вже не вистачає на участь в активностях;
  • Відсутність видимих перспектив також сильно впливає на вмотивованість жінок;
  • Якість препарату, що жінки отримують на замісній підтримувальній терапії (ЗПТ) також впливає на якість життя і їх соціальну активність.

 

“Почнемо з запрошення на чай для нових дівчат з програми. Радію, що їх так багато новеньких прийшло. – поділилася регіональна координаторка.

 

Ми хочемо запропонувати вам обговорити те саме питання: Як зацікавити представниць спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю, в участі в інформаційних заняттях, або навіть в ініціативних групах? Можливо ви готові поділитися особистою історією, що змінило ваше ставлення до активізму? Чекаємо на ваші роздуми в коментарях на нашій сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/UNWUD

 

ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

——- 

 

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.