UkrainianEnglishRussian

У Слов'янську обговорили причини низької соціальної активності жінок із спільноти ЖЖН

Відновилися інформаційні заняття для жінок із спільноти людей, які живуть із наркозалежністю у місті Слов’янськ. Регіональна координаторка ВО “ВОНА” Олена Курлат темою заняття обрала питання незацікавленості та низької соціальної активності представниць спільноти. 

 

“Як зацікавити жінок в участі в інформаційних заняттях? Чим взагалі викликана ця апатія до всього, що не є повсякденням і плітками?” – задається питанням Олена.

 

По закінченню обговорення жінки дійшли декількох висновків:

 

  • Нелегка життєва ситуація впливає як на психологічний так і на фізичний стан жінок – енергії та сил вже не вистачає на участь в активностях;
  • Відсутність видимих перспектив також сильно впливає на вмотивованість жінок;
  • Якість препарату, що жінки отримують на замісній підтримувальній терапії (ЗПТ) також впливає на якість життя і їх соціальну активність.

 

“Почнемо з запрошення на чай для нових дівчат з програми. Радію, що їх так багато новеньких прийшло. – поділилася регіональна координаторка.

 

Ми хочемо запропонувати вам обговорити те саме питання: Як зацікавити представниць спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю, в участі в інформаційних заняттях, або навіть в ініціативних групах? Можливо ви готові поділитися особистою історією, що змінило ваше ставлення до активізму? Чекаємо на ваші роздуми в коментарях на нашій сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/UNWUD

 

ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

——- 

 

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram