Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтавській області ВОЖН ВОНА активно співпрацює із Легалайф-Україна

 
❗ Наша регіональна представниця ВОНА у Полтавській області Надія Колосовська взяла участь в форумі партнерської організації Легалайф-Україна / Legalife-Ukraine.
 
❗ Приємно, що у презентація директорки Полтавської філії організації Марини Погорілої була також представлена спільна діяльність по проведенню інформаційних заходів, робочих зустрічей, консультацій по вирішенню спільних питань, пов’язаних із допомогою жінкам СП та ЖЖН.
❗ Вдячні за постійне партнерство та підтримку!
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.