Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ЖЖН вчилися як долати неінфекційні захворювання

🤝 У Полтаві ЖЖН під час ініціативної групи продовжили обговорення теми: “Неінфекційні захворювання”, адже вони
погіршують психологічний та фізичний стан людини, а деякі – призводять до інвалідності й навіть смертності.
☝ Так, одні з небезпечних – це серцево-судинні захворювання. І наслідками війни, на думку експертів_ок, стало “помолодшання” інфарктів та інсультів на 10-15 років.
☝ Важливо діяти на крок вперед, тобто запобігти захворюванню, щоб не допустити небажаних наслідків для здоров’я.
❗ Правильне харчування.
❗ Регулярна фізична активність.
❗ Відмова від куріння та алкоголю.
💬 “Наші жінки дуже уважно слухала інформацію та дискутували щодо можливостей профілактики. І, звісно, вдячні за таку інформацію”, – зазначила Надія Колосовська, РП ВОЖН ВОНА в Полтавській області.
☝ Захід відбувся на базі наших партнерів – Ресурсний центр БО ВОЛНа “Схід” та БО “Меридиан”.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”