Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ЖЖН удосконалювали знання з протидії передозуванням

У Полтаві регіональна представниця ВОЖН ВОНА Надія Колосовська поділилася отриманими знаннями після проходження тренінгу “Ініціатива SOS – Безпечно зупинити передозування” із місцевими ЖЖН. Жінки мали змогу покращити свої знання з надання допомоги Налоксоном для запобігання смерті при передозуванні опіоїдами.
 
“Перш за все, з’ясували: хто з великою ймовірністю може стати свідком передозування, та що наражає людину ризик передозування, – розповідає Надія Колосовська. – Проговорили симптоми та ознаки передозування, а головне – як допомогти людині, яка має ці симптоми. Що робити в першу чергу, як вводити препарат та скільки він діє. Наприкінці озвучили стратегії для зниження ризику передозування для людей, які вживають наркотики . Не обійшлося і без особистих історій, в яких жінки розповідали як їм вдалося врятувати життя людям із передозуванням”.
Додамо, що захід відбувся на базі Ресурсного центру БО Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю Меридіан.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.