Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ЖЖН проінформували про доконтактну профілактиці ВІЛ

На базі Ресурсний центру БО ВОЛНА-Схід регіональна представниця нашої організації у Полтавській області Надія Колосовська організувала та провела інформаційну зустріч представниць спільноти ЖЖН з доконтактної профілактики ВІЛ інфекції.
 
💬 “ДКП – це ефективний метод профілактики інфікування ВІЛ, коли АРТ використовується для захисту вірусу. Доконтактна профілактика рекомендується людям, у яких немає ВІЛ, але є значний ризик інфікування, наприклад, від сексуальних партнерів із невідомим ВІЛ-статусом.
 
❗️ Варто пам’ятати, що ДКП – не захищає від ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом).
 
Більше читайте про доконтактну профілактику ВІЛ на сайті @ЦГЗ: https://phc.org.ua/kontrol-zakhvoryuvan/vilsnid/profilaktika-vilsnidu/dokontaktna-profilaktika-dkpprep
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.