Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ЖЖН обговорили міфи та факти навколо замісної підтримувальної терапії

На базі ресурсного центру БО ВОЛНА Схід та за підтримки БО Меридіан наша регіональна представниця на Полтавщині Надія Колосовська організувала чергову ініціативну зустріч місцевих наркозалежних жінок щодо міфів навколо ЗПТ.
 

“Під час обговорення брошури “Міфи та факти. Опіоїдна замісна терапія” активістки дійшли до висновку, що програма ЗПТ дійсно працює та має великі переваги перед вуличними наркотиками. Адже прийом ліків зменшує кількість кримінальних порушень, випадки інфікування захворюваннями, блокує бажання вживати ін’єкційні наркотик”, – підсумувала Надія Колосовська. 

 

Наприкінці інформаційної зустрічі, кожна із жінок отримала свій примірник брошури виданої за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”. У цьому матеріалі можна перейти за посиланням на офіційний ресурс, де пацієнти ЗПТ мають право подати повідомлення щодо якості препарату. Також на спеціально створеному телеграм каналі є інформація для тих, хто виїхав за межі країни та знаходиться в країнах ЄС, про постановку на ЗПТ тощо.

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.