Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ЖЖН навчали навичкам подолання стресу

Навіть, попри всі складнощі війни, наші представниці у регіонах продовжують отримувати нові знання. Так, нещодавно Надія Колосовська, регіональна представниця ВОЖН “ВОНА” у Полтавській області, приєдналася до навчального заходу Центру громадського здоров’я України “Важливі навички з подолання стресу”. А вже цього тижня Надія провела відповідне інформаційному заняття для наркозалежних жінок (ЖЖН) на базі Ресурсного Центру БО ВОЛНа “Схід”.
 
“Коли ми опиняємося у складних ситуаціях, особливо якщо не можемо їх змінити або поліпшити, виникає багато тривожних думок та почуттів з якими не так просто справитися! Тому ми провели практичну вправу як зняття з гачка наших негативних думок. Мета вправи – зрозуміти як важливо звертати свою увагу на те що ми робимо в даний момент. Повністю зосередитися та не відволікатися ні на що. Знаходити позитивні моменти та маленькі радощі в житті”, – відзначила РП Надія Колосовська.
 
Жінки залишилися дуже задоволеними та висловили ще бажання відвідувати заходи, що покращать їхній психологічний стан.
 
До відома, інформаційні заходи тривають у всіх областях, де працюють регіональні представнииці ВОЖН “ВОНА”. Приєднатися можуть усі жінки зі спільноти ЖЖН. Щоб це зробити, будь ласка, зверніться до регіональної представниці, яка є у вашому регіоні: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.